riga drone

Insights

Rīdzinieku informētība par galvaspilsētās aktualitātēm

Nordexo komanda

Aizvadīto gadu laikā mediju neatkarību un informatīvās telpas daudzveidība ir bijuši plaši apspriesti temati ar mērķi sabiedrībā radīt izpratni par nepieciešamību kritiski vērtēt ziņas un tīmeklī publicēto. Lai veicinātu Rīgas iedzīvotāju informētību par galvaspilsētās aktualitātēm, kā arī par citiem jaunumiem, a/s Cits Medijs ar Baltijas Neatkarīgo plašsaziņas līdzekļu programmas un Ziemeļvalstu Ministru padomes finanšu grantu atbalstu īsteno projektu RigaPlus.lv.

Nordexo komanda nodrošināja ziņu portāla tehnisko izstrādi un uzturēšanu, lai ikvienam interesentam būtu iespēja vienuviet uzzināt par jaunumiem Rīgā. Kā norāda projekta autori, "Rīga nav tikai galvaspilsēta, Rīga ir mājvieta 630 tūkstošiem cilvēku, katram ar savu pagalmu, kaimiņiem, savām ikdienas problēmām un saviem vietējās apkaimes notikumiem. Katru dienu ziņu portālos varam lasīt par valdības lēmumiem, domes nedienām un citiem nacionālas nozīmes jautājumiem. Tomēr salīdzinoši maz tiek apskatīti notikumi un problēmas, kas būtiskas vienkāršajam iedzīvotājam. Kas notiek manā rajonā, kādas ir manas kā pilsētas iedzīvotāja tiesības, kā es varu saņemt sociālos pakalpojumus, un pats galvenais, kā veidot labāku vidi mūsu bērniem".

Tehniskās izstrādes ietvaros Nordexo radīja interneta vietni, kas lietotājiem ērtā veidā ļauj iepazīties ar aktualitātēm, tostarp gan latviešu, gan krievu valodā. Mēs priecājamies līdzdarboties projektā, kura mērķis ir sabiedrības informēšana par notikumiem un svarīgo, un uzskatām, ka mediju neatkarība un satura kvalitāte veicina sabiedrības informētību. Izstrādājot tīmekļa vietni, Nordexo uzdevums bija izstrādāt pārdomātu platformu informācijas un viedokļu apmaiņai.

Rīdzinieku ziņu portāls: rigaplus.lv

Published at 17.06.2020.